Harmonogram spotkań osiedlowych BO 2019

Poniedziałek, 12 marca 2018

Na każdym Osiedlu odbędą się dwa spotkania:
  • pierwsze spotkanie osiedlowe (w okresie: marzec – kwiecień) – dyskusja nad potrzebami Osiedla, generowanie pomysłów na projekty osiedlowe, wytyczanie wspólnych celów, wstępne zaplanowanie tematów projektów i zespołów/osób nad nimi pracujących
  • drugie spotkanie osiedlowe (czerwiec) – możliwość wyboru przez uczestników spotkania zwycięskich projektów spośród wszystkich zgłoszonych na danym Osiedlu. Decyzja musi być podjęta jednomyślnie. W przypadku braku porozumienia, projekty zostaną skierowane do głosowania ogólnomiejskiego.
Wartość  projektu osiedlowego będzie mogła wynosić maksymalnie 115 000 zł.  

19.03 – 6.04 – I grupa Osiedli

 Osiedle Jamno – Łabusz
19.03 (pon.), Świetlica Jamneńska, ul. Koszalińska 68, godz. 17

Ulice: Ariadna; Biwakowa; Błękitna; Bryzy; Deszczowa; Dobrych Swatów; Farmerska; Filtrowa; Gospodarska; Gradowa; Gryfitów; Gwiezdna; Jamneńska; Julków Jamieńskich; Klubowa; Kmieca; Kogucia; Koronkowa; Korsarzy; Koszalińska; Krótka; Kwiatowa; Letnia; Majówkowa; Miodowa; Nadbrzeżna; Orlików; Panoramiczna; Pogodna; Polna; Południowa; Posagowa; Promowa; Północna; Ratowników WOPR; Róży Wiatrów; Rycerska; Siewna; Sołecka; Spacerowa; Sprężarkowa; Srebrna; Starowiejska; Szkolna; Tkacka; Torfowa; Trzech Dębów; Turystyczna; Wakacyjna; Wędrowna; Wiatrów; Wichrowa; Widokowa; Wikingów; Wilków Morskich; Wodnika; Wypoczynkowa; Zachodnia; Zefirowa; Złota; Żyzna

 

Osiedle Jedliny
20.03 (wt.), Zespół Szkół nr 7, ul. Orląt Lwowskich 18, godz. 17

Ulice: Aleja Monte Cassino 2, 4, 6 (parzyste); Juliana Fałata 32 (parzyste); Gdańska (parzyste); Mikołaja Kopernika; Tadeusza Kościuszki 1-7 (nieparzyste); Tadeusza Kościuszki 2-18 (parzyste); Krucza; Józefa Mireckiego; Ogrodowa; Orląt Lwowskich; Partyzantów; Rotmistrza Witolda Pileckiego 8-16 (parzyste); Marszałka Józefa Piłsudskiego 11-97 (nieparzyste); Tadeusza Rejtana; Rolna; Giełdowa (dawba nazwa Hanki Sawickiej); Sportowa; Słupska 1 (nieparzyste); Józefa Wybickiego; Leona Zubrzyckiego (dawna nazwa Franciszka Zubrzyckiego)

 

Osiedle Rokosowo
22.03 (czw.), Klub Zacisze, ul. Ruszczyca 14, godz. 17

Ulice: 4 Marca 23a-33 (nieparzyste); Akacjowa; Artylerzystów; Aroniowa; Azaliowa; Bajkowa; Stefana Batorego; Generała Józefa Bema; Botaniczna; Brzoskwiniowa; Bzów; Cedrowa; Tytusa Chałubińskiego 31-35 (nieparzyste); Tytusa Chałubińskiego 30-34 (parzyste); Karola Chodkiewicza; Cisowa; Cyprysowa; Stefana Czarnieckiego; Czeremchowa; Czereśniowa; Czwartaków; Daglezji; Dereniowa; Dębowa; Diamentowa; Dzierżęcińska (od skrzyżowania z ul.Mahoniową i Gołebią do skrzyżowania z Dębową - brak nr); Żołnierzy 8. Dywizji (dawna nazwa Dywizji Drezdeńskiej); Gerberowa; Gęsia (część zachodnia); Gnieźnieńska 43-125 (nieparzyste); Gołębia (parzyste); Grabowa; Generała Józefa Hallera; Hebanowa; Hubalczyków; Jabłoniowa; Jałowcowa; Jarzębinowa; Jaśminowa; Jaworowa; Jesionowa; Jodłowa; Jutrzenki 4-12 (parzyste); Kadetów; Kalinowa; Kasztanowa; Klonowa; Jana Kochanowskiego; Księżycowa; Kubusia Puchatka; Laurowa; Leśna 29-37 (nieparzyste); Leśna 8-28 (parzyste); Leszczynowa; Lotników; Mahoniowa 2-16 (parzyste); Mirtowa; Modrzewiowa; Morelowa; Cypriana Norwida; Obrońców Helu; Obrońców Tobruku; Michała Ogińskiego 6-22 (parzyste); Opalowa; Orzechowa; Ignacego Jana Paderewskiego; Palmowa; Pancerniaków; Parkowa; Platanowa; Podchorążych; Polnych Kwiatów; Promykowa; Przyjaźni; Mikołaja Reja; Rubinowa; Ferdynanda Ruszczyca; Sadowa; Sanatoryjna; Saperów; Sezamkowa; Sianowska; Słoneczna; Słupska 14; Sosnowa; Generała Józefa Sowińskiego; Synów Pułku; Sybiraków; Szmaragdowa; Szwoleżerów; Śliwkowa; Świerkowa; Świętego Wojciecha; Topolowa 1-27 (nieparzyste); Topolowa 2-40 (parzyste); Tulipanów; Tęczy; Ułańska; Walecznych; Westerplatte; Wiśniowa; Wierzbowa; Wiązowa; Wojska Polskiego 83; Pograniczników (dawna nazwa Wopistów); Wrześniowa; Zalesie; Ludwika Zamenhofa; Zdobywców Wału Pomorskiego; Zielona; Zorzy; Zwycięstwa 233-359 (nieparzyste); Zwycięstwa 202-284 (parzyste)

 

Osiedle Morskie
26.03 (pon.), Klub Osiedlowy Bałtyk KSM „Na Skarpie”, ul. Spokojna 48, godz. 17

Ulice: Bosmańska; Bursztynowa; Dokerów; Franciszkańska 34a-162 (parzyste); Franciszkańska 41-157 (nieparzyste); Jachtowa; Jantarowa; Kapitańska; Martina Kinga; Kosynierów; Krańcowa; Kresowian; Kutrowa; Tadeusza Mazowieckiego (do granicy z Osiedlem UE); Morska 46 -152 (parzyste); Na Jamno; Pablo Nerudy; Pablo Picassa; Rybacka; Henryka Sienkiewicza; Spokojna; Stoczniowców; Szyprów; Leonida Teligi; Wydmowa

 

Osiedle Wspólny Dom
27.03 (wt.), Klub KSM „Nasz Dom”, ul. Zwycięstwa 148, godz. 17

Ulice: 4 Marca 2-18a (parzysta); Tadeusza Boya-Żeleńskiego; Władysława Broniewskiego; Tytusa Chałubińskiego 5-15 (nieparzysta); Tytusa Chałubińskiego 6-28 (parzysta); Józefa Chełmońskiego; Fryderyka Chopina; Artura Grottgera; Hołdu Pruskiego; Jutrzenki 5 (nieparzysta); Mieczysława Karłowicza; Jana Kasprowicza; Marii Konopnickiej; Janusza Korczaka; Leśna 1-25a (nieparzysta); Leśna 6-6b (parzysta); Jana Matejki; Stanisława Moniuszki; Feliksa Nowowiejskiego; Michała Ogińskiego 3a-5c (nieparzysta); Piaskowa; Rotmistrza W. Pileckiego 2-4 (parzysta); Marszałka Józefa Piłsudskiego 4-98f (parzysta); Władysława Reymonta; Leopolda Staffa; Andrzeja Struga; Tadeusza Sygietyńskiego; Karola Szymanowskiego; Kazimierza Tetmajera; Romualda Traugutta; Ludwika Waryńskiego; Henryka Wieniawskiego; Wojska Polskiego 1a-65 (nieparzysta); Wojska Polskiego 4-64 (parzysta); Stanisława Wyspiańskiego; Doktora Andrzeja Zientarskiego; Zgoda; Zwycięstwa 129-229 (nieparzysta); Zwycięstwa 134-200 (parzysta); Stefana Żeromskiego; Żwirowa

 

Osiedle Śródmieście
04.04 (śr.), Domek Kata, ul. Grodzka 3, godz. 17

Ulice: 1 Maja; 4 Marca 20-38 (parzyste); Władysława Andersa; Adama Asnyka; Bogusława II; Bolesława Chrobrego; Rudolfa Clauciussa; Dąbrówki; Biskupa Czesława Domina; Bartosza Głowackiego 2-12 (parzyste); Gnieźnieńska 3-41 (nieparzyste); Grodzka; Grunwaldzka 4-20 (parzyste); Harcerska 8-18 (parzyste); Jedności 5-11 (nieparzyste); Kazimierza Wielkiego; Komisji Edukacji Narodowej; Komunalna; Konstytucji 3 Maja 3-35 (nieparzyste); Konstytucji 3 Maja 2 (parzyste); Krakusa i Wandy 2-10 (parzyste); Bolesława Krzywoustego; Księżnej Anastazji; Władysława Laskonogiego; Legnicka; Marii Ludwiki; Adama Mickiewicza; Młyńska 13-33 (nieparzyste); Młyńska 2-12 (parzyste); Heleny Modrzejewskiej; Orla; Piastowska 21 (nieparzyste); Rotmistrza W. Pileckiego 1-11 (nieparzyste); Marszałka Józefa Piłsudskiego 1-9 (nieparzyste); Marszałka Józefa Piłsudskiego 2; Plac Gwiaździsty; Plac Teatralny; Plac Wolności; Plac Zwycięstwa; Pocztowa; Podgrodzie 4, 10 (parzyste); Połczyńska 1 i 39 (nieparzyste); Połczyńska 8-32 (parzyste); Połtawska 1-9 (nieparzyste); Płowce; Racławicka; Rynek Staromiejski; Rzeczna; Marii Skłodowskiej-Curie; Juliusza Słowackiego; Janka Stawisińskiego; Szeroka; Szpitalna; Kardynała Stefana Wyszyńskiego; Zakole; Zawiszy Czarnego; Zwycięstwa 37-127 (nieparzyste); Zwycięstwa 44-126 (parzyste); Rondo Lecha Żyły

 

Osiedle Lubiatowo
05.04 (czw.), PRO-WAM Sp. z o.o., stołówka, ul. Zwycięstwa 278, godz. 17

Ulice: Bartłomieja; Bażancia; Bociania; Bonifacego; Borówkowa; Bożydara; Cicha; Daktylowa; Dzierżęcińska; Gęsia (część wschodnia); Gołębia (nieparzyste); Głogowa; Indycza; Jagodowa; Jeziorna; Jeżynowa; Kacza; Krawiecka; Kupiecka; Liliowa; Limbowa; Lubiatowska; Łąkowa; Macieja; Mahoniowa (nieparzyste); Malinowa; Mścisława; Mściwoja; Pankracego; Pigwowa; Poziomkowa; Przepiórek; Przybysława; Ptasia; Sekwojowa; Serwacego; Strusia; Światowida; Świętopełka; Tataraków; Topolowa 29-49 (nieparzyste); Truskawkowa; Wiklinowa; Ziemowita; Zielone Wzgórze; Zwycięstwa 286-342 (parzyste); Żarnowiecka; Żurawia; Żurawinowa

 

9.04 – 27.04 – II grupa Osiedli

 

Osiedle  im. J. i J. Śniadeckich
09.04 (pon.), Szkoła Podstawowa 18, ul. Staszica 6, godz. 17

Ulice: Józefa Chrząszczyńskiego; Gdańska 21 (nieparzysta); Jana Pawła II 2-8c (parzysta); Hugo Kołłątaja; Oskara Lange 7-35b (nieparzysta); Joachima Lelewela; Bronisława Spasowskiego (dawna nazwa Władysława Spasowskiego); Stanisława Staszica 1-23 (nieparzysta); Śniadeckich

 

Osiedle Lechitów
10.04 (wt.), Szkoła Podstawowa 9, ul. Powstańców Wlkp. 23, godz. 17

Ulice: Edmunda Dobrzyckiego; Gnieźnieńska 6-110 (parzysta); Kamieniarska; Kolejowa; Krakusa i Wandy 1-19 (nieparzysta); Lechicka; Lubuszan; Lutyków; Łużycka; Obotrytów; Polan; Poprzeczna; Powstańców Wielkopolskich; Połczyńska 55-75 (nieparzysta); Połczyńska 58-74 (parzysta); Radogoszczańska; Franciszka Ratajczaka; Piotra Skargi; Słowiańska; Strażacka; Wenedów; Wołyńska; Zwycięstwa 2-6a (parzysta)

 

Osiedle Tysiąclecia
11.04 (śr.), Siedziba Rady Osiedla, ul. Projektantów 1, godz. 17

Ulice: Aleja Monte Cassino 7-15c (nieparzyste); Aleja Monte Cassino 18-24 (parzyste); Bałtycka; Batalionów Chłopskich 11-87 (nieparzyste); Batalionów Chłopskich 2-62 (parzyste); Budowniczych; Jarosława Dąbrowskiego; Franciszkańska 4-34 (parzyste); Bartosza Głowackiego 3-13 (nieparzyste); Jedności 4, 6 (parzyste); Plac Jana Kilińskiego; Tadeusza Kościuszki 33-61 (nieparzyste); Tadeusza Kościuszki 24-36 (parzyste); Tadeusza Kutrzeby 12-14a (parzyste); Młyńska 37 – 83b (nieparzyste); Młyńska 46-84 (parzyste); Niepodległości 2-50 (parzyste); Odrodzenia; Papiernicza; Piastowska 1-7 (nieparzyste); Pionierów; Rotmistrza W. Pileckiego 13-17 (nieparzyste); Plac Polonii; Podgrodzie 1-11 (nieparzyste); Podgórna; Projektantów; Skwer Pionierów Koszalina; Spółdzielcza 25-29 (nieparzyste); Strumykowa; Władysława IV 21-25 (nieparzyste)

 

Osiedle Nowobramskie
16.04 (pon.), Szkoła Podstawowa 13, ul. Rzemieślnicza 9, godz. 17

Ulice: Aleja Armii Krajowej; Norberta Barlickiego; Bohaterów Warszawy; Bojowników o Wolność i Demokrację; Brzozowa; Hipolita Cegielskiego; Michała Drzymały; Dworcowa; Dzieci Wrzesińskich; Energetyków; Franciszkańska 1- 31 (nieparzyste); Władysława Grabskiego; Grunwaldzka 1A-13 (nieparzyste); Harcerska 1-25 (nieparzyste); Jana z Kolna; Jasna; Kaszubska; Konstytucji 3 Maja 4-34 (parzyste); Krakusa i Wandy 12-32 (parzyste); Lniana; Ignacego Łukasiewicza; Mariańska; Marynarzy; Mieszka I; Miła; Morska 7-155 (nieparzyste); Morska 2-44 (parzyste); Karola Mytnika; Niepodległości 1-53C (nieparzyste); Stefana Okrzei; Olchowa; Połtawska 2-10 (parzyste); Przemysłowa; Różana; Rzemieślnicza; Spółdzielcza 1-21 (nieparzyste); Spółdzielcza 2-24 (parzyste); Strefowa; Syrenki; Szarych Szeregów; Szczecińska; Szkutnicza; Walerego Wróblewskiego; Zacisze; Zwycięstwa 1-25 (nieparzyste); Zwycięstwa 8-42 (parzyste); Żeglarska; Żwirki i Wigury

 

Osiedle im. M. Wańkowicza
17.04 (wt.), Klub Osiedlowy KSM „Przylesie”, ul. K. Makuszyńskiego 2, godz. 17
Ulice: Aleja Monte Cassino 14, 16 (parzysta); Juliana Fałata 3-17a (nieparzysta); Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego; Mieczysława Jagoszewskiego (dawna nazwa Henryka Jagoszewskiego); Jana Pawła II 1-27 (nieparzysta); Leopolda Okulickiego;  Kornela Makuszyńskiego (dawna nazwa Lucjana Szenwalda); Juliana Tuwima; Melchiora Wańkowicza; Władysława IV 22-48 (parzysta)

 

Osiedle Raduszka
 18.04 (śr.), Zespół Szkół nr 12, ul. Połczyńska 71a, godz. 17

Ulice: Bławatków; Bratków; Chabrów; Działkowa; Fiołków; Goździków; Gryczana; Irysów; Jaskółek; Jaskrów; Jęczmienna; Kaczeńców; Konwalii; Korzenna; Krokusów; Lawendy; Łubinów; Magnolii; Maków; Malw; Manowska; Nagietków; Nasturcji; Na Wilkowo; Niezapominajek; Okrężna; Owsiana; Paproci; Podmiejska; Połczyńska 102-144 (parzysta); Połczyńska 81-203 (nieparzysta); Pszeniczna; Rumianków; Róż; Rzepakowa; Sarzyńska; Seminaryjna; Sikorek; Skowronków; Słoneczników; Słowików; Stokrotek; Szafirków; Szafranowa; Tychowska; Wrzosów; Zbożowa; Złotych Kłosów; Żytnia

 

Osiedle Na Skarpie
23.04 (pon.), Klub Osiedlowy KSM „Na Skarpie", ul. Na Skarpie 17, godz. 17

Ulice: Batalionów Chłopskich 76a-118 (parzyste); Stanisława Dąbka; Szeregowa (dawna nazwa Dąbrowszczaków); Romana Dmowskiego; Emilii Gierczak; Kilińszczaków; Kościuszkowców; Tadeusza Kutrzeby 1 (nieparzyste); Eugeniusza Kwiatkowskiego; Bolesława Limanowskiego; Na Skarpie; Emilii Plater; Robotnicza; Generała Władysława Sikorskiego; Majora Henryka Sucharskiego; Stefana Starzyńskiego; Szeregowa (dawna nazwa Adolfa Warskiego); Wojciecha Korfantego (dawna nazwa Wery Kostrzewy); Władysława IV 33-131 (nieparzyste)

 

Osiedle Unii Europejskiej
24.04 (wt.), Siedziba Rady Osiedla, ul. Fińska 35, godz. 17

Ulice: Austriacka; Belgijska; Brytyjska; Cypryjska; Duńska; Fińska; Francuska; Grecka; Hiszpańska; Holenderska; Irlandzka; Maltańska; Tadeusza Mazowieckiego (od granicy z Osiedlem Morskie); Portugalska; Włoska; Władysława IV 133 -do końca (nieparzyste)

 

Osiedle im. T. Kotarbińskiego
25.04 (śr.), Klub KSM Przylesie „Kanion, ul. Krzyżanowskiego 26, godz. 17

Ulice: Akademicka; Ignacego Chrzanowskiego; Witolda Doroszewskiego; Jana Pawła II 20 (parzysta); Zenona Klemensiewicza; Tadeusza Kotarbińskiego; Juliana Krzyżanowskiego; Na Skwierzynkę; Bukowa (dawna nazwa Oskara Lange) 37a-37d nieparzysta; Adama Próchnika; Wacława Sierpińskiego; Stanisława Staszica 2a-38 (parzysta); Władysława Tatarkiewicza; Władysława IV 58-64a (parzysta); Wąwozowa; Kazimierza Wyki

 

Osiedle Bukowe
26.04 (czw.), Szkoła Podstawowa 18, ul. Staszica 6, godz. 17

Ulice: Jana Baczewskiego; Jana Bauera; Arki Bożka; Bliska; Boczna; Gracjana Bojara-Fijałkowskiego; Chełmska; Daleka; Darłowska; Dobra; Księdza Bolesława Domańskiego; Jerzego Fitio; Gajowa; Marii Magdaleny Gąszczak; Gdańska 99, 101 (nieparzysta); Maksymiliana Golisza; Klaudiusza Górskiego; Księdza M. Grochowskiego; Jadwigi Jelec; Michała Kajki; Doktora Jerzego Kostenckiego; Kolorowa (dawna nazwa Ignacego Kuczkowskiego); Kielecka; Krakowska; Kujawska; Kędzierzyńska; Bukowa (Oskara Lange) 10, 26 (parzysta); Lubuska; Macierzy; Izydora Maćkowicza; Malownicza; Małopolska; Mazowiecka; Mazurska; Młodości; Seweryna Pieniężnego; Podlaska; Pomorska; Księdza Jerzego Popiełuszki; Prosta; Radości; Rodła; Ryszarda Siennickiego; Romana Sierocińskiego; Sudecka; Śląska; Śmiała; Adama Śnieżka; Tradycji; Władysława Turowskiego; Warmińska; Wesoła; Weteranów; Wielkopolska; Własna; Wspólna; Michała Żebrowskiego

Powrót