Pomoc merytoryczna przed złożeniem projektu!

Środa, 21 czerwca 2017

Dyżury Pracowników Urzędu Miejskiego

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji (Ratusz)

  • Aleksandra Zdzińska, pok. 214, tel. 94 348 88 88, e-mail: aleksandra.zdzinska@um.koszalin.pl

  • Marta Orzechowska, pok. 214, tel. 94 348 88 87, e-mail: marta.orzechowska@um.koszalin.pl


Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru (ul. Mickiewicza 26)

  • Agnieszka Grodzka-Zalech, pok. 56, tel. 94 348 88 23, e-mail: agnieszka.grodzka@um.koszalin.pl

  • Żaneta Robakowska, pok. 58, tel. 94 348 88 28, e-mail: zaneta.robakowska@um.koszalin.pl


Wydział Rozwoju i Współpracy Terytorialnej (ul. Mickiewicza 26)

  • Marta Pieczątkiewicz - w zakresie merytorycznym dotyczącym Strategii Rozwoju Koszalina, pok. 13, tel. 94 348 87 67, e-mail: marta.pieczatkiewicz@um.koszalin.pl

  • Kacper Sterzel - w zakresie merytorycznym dotyczącym turystyki, pok. 11, tel. 94 348 88 72, e-mail: kacper.sterzel@um.koszalin.pl


Wydział Architektury i Urbanistyki (Ratusz)

  • Jolanta Frankiewicz, pok. 304, tel: 094 348 87 73, e-mail: jolanta.frankiewicz@um.koszalin.pl,

  • Teresa Bryzek, pok. 317, tel: 094 348 87 78, e-mail: teresa.bryzek@um.koszalin.pl.


Wydział Edukacji (ul. Mickiewicza 26)

  • Maria Urbańska, pok. 46, tel. 94 34 88 723, e- mail: maria.urbanska@um.koszalin.pl

  • Renata Zmysłowska, pok. 49, tel. 94 34 88 724, e-mail: renata.zmyslowska@um.koszalin.pl

  • Arkadiusz Podgórski, pok. 50, tel. 94 34 88 725, e-mail: arkadiusz.podgorski@um.koszalin.pl


Wydział Nieruchomości (Ratusz)

  • Beata Ząbczyk, pok. 231, tel. 94 348 88 11, e-mail beata.zabczyk@um.koszalin.pl w dniach: 22 czerwca, 3 lipca i 6 lipca

  • Paulina Maciejewska, pok. 231, tel. 94 348 88 04 e-mail: paulina.maciejewska@um.koszalin.pl w dniach: 26 czerwca i 29 czerwca

  • Małgorzata Ruszkowska, pok. 231, tel. 94 348 88 11 e-mail malgorzata.ruszkowska@um.koszalin.pl w dniach: 10, 13, 17 i 20 lipca


Wydział Kultury i Spraw Społecznych (ul. Mickiewicza 26)

  • Agnieszka Dąbrowska, sprawy kultury, pok. 18, tel. 94 348 87 11, e-mail: agnieszka.dabrowska@um.koszalin.pl,

  • Jerzy Krauze, sprawy sportu, pok. 7, tel. 94 348 87 12, e-mail: jerzy.krauze@um.koszalin.pl
  • Krzysztof Gliszczyński, sprawy organizacji pozarządowych, pok. 5,  tel. 94 348 87 77, e-mail: krzyszof.gliszczynski@um.koszalin.pl
  • Krystyna Kalisiewicz, sprawy społeczne, pok. 17, tel. 94 348 87 15, e-mail: krystyna.kalisiewicz@um.koszalin.pl


Wydział Inwestycji (ul. Mickiewicza 26)

  • Elżbieta Reinholz - Dyrektor Wydziału Inwestycji, pok. 39-40, tel. 94 348 86 73, elzbieta.reinholz@um.koszalin.pl

  • Hanna Ellis, pok. 4, tel. 94 348 86 81, hanna.ellis@um.koszalin.pl


Zarząd Dróg i Transportu (ul. Połczyńska 24)

  • Anna Rychter, pok. Nr A 102, tel. 94 311 80 64, e-mail: anna.rychter@zdit-koszalin.pl

  • Leszek Łatowski, pok. Nr A 106, tel. 94 311 80 79, e-mail: leszek.latowski@zdit-koszalin.pl


Dyżury Pracowni Pozarządowej ul. Dworcowa 2

tel. 94 340 35 23

e-mail: biuro@pracowniapozarzadowa.pl

  • 23 czerwca (piątek) w godz. 12 – 18

  • 26 czerwca (poniedziałek) w godz. 10 – 15

  • 29 czerwca (czwartek) w godz. 10 – 15

  • 4 lipca (wtorek) w godz. 12 – 18

  • 6 lipca (czwartek) w godz. 12 – 18

  • 18 lipca (wtorek) w godz. 12 – 18

  • 20 lipca (czwartek) w godz. 12 -18

Powrót