projekt nr 23

23. SKATEPARK KOSZALIN - nowa nawierzchnia oraz nowoczesna, betonowa niecka! Bezpieczne i atrakcyjne miejsce dla dzieci i młodzieży!


Lokalizacja projektu

Teren obecnego skateparku przy ul. Sportowej. Teren KS Gwardia.

Skrócony opis

SKATEPARK KOSZALIN-na terenie obecnego, starego i zniszczonego skateparku, który jest położony przy ul. Sportowej na terenie KS Gwardia. Projekt zakłada renowację części zniszczonej nawierzchni oraz budowę nowej, betonowej niecki, która jest bardzo popularną konstrukcją na tego typu obiektach. Dzięki temu mieszkańcy zyskają nowe miejsce do ćwiczeń na rowerach, deskorolkach, rolkach i hulajnogach.

Opis projektu

Projekt zakłada renowację nawierzchni SkateParku o powierzchni ok. 300 - 500m2, w zależności od ostatecznej wyceny na terenie obecnego, starego, zniszczonego skateparku, który jest położony przy ul. Sportowej na terenie KS Gwardia. SkatePark będzie się składał z gładkiej, betonowej niecki, która jest bardzo popularną konstrukcją na tego typu obiektach. W miarę możliwości, do budowy wykorzystana zostanie istniejąca nawierzchnia, co zmniejszy koszty samej inwestycji. Nowa nawierzchnia skateparku będzie lokalizowana na części obecnego skateparku, na której nawierzchnia jest najbardziej zniszczona. Stare urządzenia mogą być przeniesione na inne miejsce lub zdemontowane. Koszty zostały określone przez firmę zajmującą się budową skateparków, która przygotowywała wstępny projekt (w załączeniu).

Projekt nie generuje kosztów utrzymania w kolejnych latach

Załączniki

Skatepark Koszalin